З чого побудувати ресторан?

Greenscape-Design-Joeys-Restaurant-Edmonton-Exterior-UV-Treated-Boxwood-Balls-in-Illuminated-Planters-3-580x420Коли вирішуєш побудувати свій власний ресторан, відразу виникає питання: з чого його побудувати? По-перше, не хочеться, щоб будівництво затяглося надовго. По-друге, звичайно, кошти краще вкласти в обробку, ніж в стіни. Ну і в третіх, все взагалі хочеться зробити набагато простіше. Як, ми викладемо в цій статті.

Переходимо до першого питання.
Як швидко побудувати ресторан.

Звичайно, ресторан можна скласти з металевого або дерев’яного каркасу і обшити чим-небудь. Але чи буде комфортно в такому ресторані ? Швидше за все — ні. Із цегли будувати дорого, з піноблоків — ненадійно та й довго знову ж таки. Тому, кращим рішенням є будівництво ресторану з солом’яних панелей. За допомогою солом’яних панелей, Ваш ресторан збереться за 1-3 дні. При тому, відсутня імовірність помилок робітників в ході монтажу. Панелі просто скручуються між собою і все!

Як заощадити на будівництві ресторану?

Знову ж, чим більше і довше працюють робітники, тим дорожче оплата праці. Будівництво ресторану з цегли затягнеться дуже надовго. Мало того, що фундамент дорогий, матеріали дорогі, так ще й оплата робітникам за весь час, що вони будуть робити бажає кращого. Каркасні будівлі теж будуються від 3 до 6 місяців. Знову ж таки, все затягується.

Солом’яні панелі «Екобуд» є досить дешевими: від 500 грн / м2. Крім того, збираються вони дуже просто, тому й оплата робітникам за 2-3 дні складання буде набагато меншою, ніж за півроку будівництва хоча б каркасного будинку.

Які ще переваги є в будівництві ресторану з солом’яних панелей?

8

Перше і найголовніше — це відмінність від конкурентів.

Так-так , адже ресторанів зараз є дуже багато, і чимось треба відрізнятися. Чому б не відзначитися екологічно чистою будівлею, побудованою за сучасною західною технологією? Всі захочуть хоч раз відвідати такий ресторан і посидіти в ньому!
Крім того, у Вас буде імідж екологічно дружнього ресторану, а це зараз дуже цінується , особливо у вищих колах.
Швидка віддача капіталу.

Що головне для ресторану? Швидше його побудувати і запустити. Чим швидше побудуєте — тим швидше ресторан буде приносити прибуток. Побудувавши стіни всього за 2-3 дня , Ви дуже сильно наблизите той день , коли Ваш ресторан почне приносити прибуток.

Економія на опаленні і кондиціонуванні ресторану. Скільки грошей витрачається на опалення та охолодження ресторану! Адже ці витрати можна значно скоротити! Побудувавши стіни з солом’яних панелей, а так само покривши їх глиною , опалення в Вашому ресторані знизиться до мінімуму ! Адже товсті стіни в 40 см. будуть надійно захищати будівлю від зовнішнього холоду взимку і від спеки влітку!

Здорова кухня. Кухня в ресторані — ключове місце. Зазвичай, там завжди жарко, душно, і це природно. Однак, побудувавши стіни з солом’яних панелей і оштукатурений їх глиною, на кухні буде завжди прохолодно, пар буде йти через стіни і будівля буде охолоджуватися. Крім того, глиняна штукатурка постійно утримує вологу в приміщенні на рівні 50-60 %. Так, що в кухні буде приємно знаходитись, і це в будь-якому випадку буде позитивно впливати на персонал.

Широкі можливості дизайну. По-перше, стіни можна обштукатурити глиною, зробити на них малюнки або ліпнину. Однак, якщо Ви хочете стандартний інтер’єр, Ви запросто можете обшити стіни гіпсокартоном і вже по ньому зробити такий інтер’єр, який Вам хочеться.

Недороге будівництво. Вартість солом’яних стін для ресторану становить приблизно 500-600 грн/м2, що дозволяє більше грошей вкладати в інтер’єр і обстановку, а не в самі стіни, які ніхто не бачить.

93 элемент(ы) « 1 из 4 »

Подивистиь проекти ресторанів і дізнатись ціни на них можна тут:

ecobud_straw _ button

Більше дізнатись про солом’яны панелі можна тут:

ecobud_straw _ button