michael-reynoldsКажуть, щоб зробити житло, потрібні руки, але тільки серце може зробити будинок. Дизайнер і архітектор Рик Ранштейн за 30 з гаком років у цьому бізнесі і помітив, як багато ми вкладаємо серця в наш еко-будинок. Від сімейних фоток на стінах до улюблених квітів, видних по всьому будинку. Наші еко-будинки — це наші притулки. Вони відображають наші життя. Вони як наші сліди на землі. На щастя, ці сліди не обов’язково повинні бути брудними і не обов’язково вимагають, щоб їх рано чи пізно змітали.


Використання нетоксичних фарб

Зазвичай, побутові фарби містять тисячі хімікатів та сотні токсинів, частина яких викликає ракові захворювання. До найбільш шкідливих належать, зокрема, летючі органічні сполуки. Сьогодні фарби з низьким вмістом ЛОС або зовсім без них широко доступні, їх випускає більшість виробників. Також, натуральні барвники даровані нам самою природою і гріх ними не скористатися.earthship-montage

Вторинне дерево.

Сьогодні у нас є можливість використовувати дерево, без вирубки лісів, так зване «вторинне». Також, можна використовувати як будматеріали відходи пробки з виноробства.

Дерева-захисники.

Якщо ви будуєте будинок з нуля, ви можете поставити його під кронами дерев, що може скоротити витрати енергії на кондиціювання та гроші на цю енергію.

Природнє кондиціонування.

earthship


Вікна, що відкриваються під кутом, як горищні двері, з можливістю мікропровітрювання, роблять кондиціювання взагалі непотрібним.

Точний розрахунок.

img_23361

Рівно стільки кімнат та інших приміщень у будинку, скільки потрібно — теж вірний шлях, який робить ваш слід на землі чистіше. Ви не будете витрачати матеріали і енергію понад своїх потреб.

Основа.

Екологічним може бути навіть фундамент, якщо замість гігантського кратера в земної поверхні зробити грати менших отворів для паль, яких буде достатньо для підтримки невеликого, легкого і невисокого будинку.

Цей еко-будинок, це дітище, було побудовано архітектором Майком Рейнольдсом, засновником компанії «Earthship Biotecture». Розроблений цей будинок, як тип пасивного сонячного будинку і зроблений в основному з натуральних матеріалів, таких як земля в поєднанні з переробленими матеріалами з шин, пляшок і банок.

michael-reynolds_earthship-biotecture003

visitor-center


Місія компанії полягає у розвитку нашої планети, як люди будуть жити на цій планеті, створивши будинок, що з одного боку мінімізує негативний вплив на навколишнє середовище, а з іншого покращує наші зв’язки з Землею та її ресурсами. Таким чином людина може внести позитивні зміни у своє життя і зменшити свій внесок в глобальне потепління і руйнування нашої планети.

earth_ship3

Вони зводять до мінімуму залежність від комунальних послуг (води, електрики, газу) і викопного палива. Вони будуються з використанням перероблених матеріалів і наявних ресурсів на місцевому рівні, тому дизайн та будівництво компанії «Earthship» варіюється в залежності від місця розташування і клімату.

the-phoenix

 Основні особливості компанії «Earthship»:

  • енергетична незалежність за рахунок використання сонячної енергії та енергії вітру;
  • автономне опалення / охолодження у зв’язку з будівництвом та внутрішньою системою вентиляції;
  • інтегрована система для відновлення та управління водними ресурсами.

Earthship-Phoenix-600x399

Більше-всього проектів цієї компанії знаходиться в Північній і Центральній Америці, а в Європі всього лише кілька в Англії та Франції.

Earthship-Phoenix2-600x399

Джерело: http://axioma-estate.ru/index.php?newsid=1586