Екодім Куб

Кубічний будинок, екодім Куб, будинок у вигляді кубика-рубика – це початкова модель будинків майбутнього. Такі будинки завжди мінімалістичні і доведені до досконалості і чіткості ліній, як справжнісінький художній твір. І саме завдяки простоті форм, чіткості ліній будинок отримує зовнішню виразність, витонченість, а що найголовніше – позбавлений усього зайвого.

Будинок можна назвати унікальним через його лаконічні форми. Будинок такої форми прекрасно впишеться в будь-яке місце, в будь-який ландшафт. Можливо, вам здасться, що вертикальні “вузькі” вікна по всьому периметру будинку досить великі, але візьміть до уваги той факт, що завдяки їм будинок наповнюється світлом і простором, а всередині стає невагомим і повітряним. Відсутність декору в черговий раз підкреслює прагнення архітекторів до чистого простору і до мінімалістичної розкоші.

Балконні огородження з дерев’яного бруса в декілька смуг і такі ж елементи в підставі будинку, широкі низькі сходинки, що ведуть до центрального входу, надають дизайнерську завершеність і підкреслюють стабільність і міцність будинку.


екодім куб

При вечірньому освітленні будинок стає ще цікавішим, нагадуючи космічний корабель, який ось-ось відірветься від землі і спрямується вгору … При будівництві і обробці цього будинку використовуються тільки енергозберігаючі технології та екологічно чисті матеріали, а це дозволяє і всередині будинку створити екологічний, природний інтер’єр і настрій.

Що ж за екологічно чисті матеріали використовуються в цьому будинку?

Балконні огорожі та декоративні елементи у підстави будинку, зроблені з дерев’яного брусу, також і меблі з натурального масиву. Навколо будинку і всередині використовуються світлодіодні лампи, які дозволяю і більш раціонально, економно витрачати електроенергію, і створювати дійсно незвичайну підсвічування будинку у вечірній і нічний час, надавши будові додаткову харизму і шарм.

big (1)

Не випадково обраний і плоский дах для цього будинку. З такого даху, природним чином здувається сніг і на ній не затримуються опади. Сама форма будинку у вигляді куба, дозволяє варіювати весь процес будівництва. Наприклад, можна будувати більш дешево за допомогою каркасних технологій, а можна побудувати будинок з цегли, монолітних блоків, бруса – вирішувати вам, якому будівельному матеріалу ви віддаєте перевагу. І зі стінами можна так само експериментувати. Ви можете використовувати вапняк, штукатурку, водовідштовхувальну деревину, яка дозволить створити індивідуальний настрій для дому.

екодім куб


Будинки у вигляді куба, можуть користуватися попитом у людей різних смаків, починаючи від сучасної молоді і закінчуючи любителями природи і самотності. дуже красиво виглядає зелений оазис навколо будинку. Можна розбити мініпарк із зеленими газонами, благородними деревами і чагарниками, кам’янистими стежками та дзюркотливими струмками; або посадити сад, який буде радувати пахощами квітів і ароматом квітучих по весні плодових дерев.

Будинок у формі куба – ідеальний вибір і для тих, хто не може придбати велику ділянку землі.

 

Джерело: http://www.abitant.com/[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]