Пігменти для глиняної штукатурки

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_opacity=”0.5″ border_style=”solid”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

colours

Натуральні пігменти використовуються, щоб додати колір штукатурці.

Перед тим, як перейти безпосередньо до застосування пігментів, давайте подивимося в їх світ.

Люди використовують пігменти, щоб отримати міцні і насичені кольори вже тисячу років.

Перші випадки відомі ще в епоху палеоліту, приблизно 350тис. років до н.е., коли наші предки використовували червоний пігмент землі, щоб татуювати тіло або робити позначки на кістках.

У середню епоху палеоліту, 40 тис. років до н.е. використовувалася жовта охра.

Малюнки на стінах в печерах Франції, приблизно 15 тис. років до н.е включають білий, коричневий і жовтий пігменти.

Пігмент складається з тоненького порошку, чиї, і знаходиться в двох категоріях: натуральний або синтетичний.

Натуральні пігменти надходять с 3 джерел: земля, рослини і тварини.

Синтетичні пігменти, звичайно, штучно виготовлені, хоча деякі дуже схожі на натуральні.


Натуральні пігменти

Серед натуральних пігментів, найбільш популярними є ті, які взяті з землі, особливо кольорові камені і кольорові грунти.

Ці матеріали подрібнюються (якщо вониз каменю ), або просіваються (якщо з піску), щоб виготовити невелику кількість порошку, який додається в фінішний шар, глиняний клей або натуральні фарби.

Деякі пігменти, які виготовляються з землі, наприклад охра, можуть використовуватися відразу. Інші робляться за допомогою нагрівання мінеральних пігментів, щоб зробити їх колір більш інтенсивним.

Колір натуральних пігментів походить від різних мінералів. Найчастіше він визначається різними хімічними формами мінерального заліза, яких є дуже багато.

Різні хімічні форми заліза утворюють приголомшливий діапазон кольорів, від червоного до жовтого, від зеленого до фіолетового.

 

pigmenti_500

Одна з найбільш відомих груп пігментів з землі – це охра, яка включає суміш кварцового піску, каолінової глини, оксиду заліза і має великий діапазон відтінків від коричневого і жовтого до червоного і фіолетового.

Наприклад, охра, яка включає гематит, червоний оксид заліза, може бути червоною, червоно- помаранчевою або навіть червоно -фіолетовою.

Охра, яка містить жовтий оксид заліза – жовтого кольору.

Водночас охра, яка містить оксид магнію, змішуючись з іншим мінералом, гетитом, утворює коричневі тони.

Натуральні пігменти мають різноманітність відтінків. Одні з них більш витончені, інші – більш яскраві. Цей величезний діапазон кольорів і тонів дозволяє втілювати творчість в життя. Більше того , натуральні пігменти дуже довговічні.

Однак, слід бути обережним з натуральними інгредієнтами. Деякі пігменти можуть містити шкідливі цього . Намагайтеся уникати їх і постійно носіть сертифіковану маску від пилу.

Колір глини залежить від присутності в ній різних мінералів. Кольорова глина – відмінне джерело пігментів, і її можна зібрати вздовж дороги, на схилах пагорба, або на полях.

Глину можна викопати і зібрати в мішки , потім принести додому і зробити порошок. Якщо у Вас глини трохи , її можна розім’яти руками.

Якщо глини багато, її слід просіяти, замочити у воді та висушити пігмент. Потім покладіть його в сухий герметичний контейнер. Не вся різнобарвна земля, яку ви бачите, – це глина. Однак, вона містить мінерали, які надають колір, які можна буде використовувати як пігмент.

І звичайно ж, кольорову глину і пігменти можна просто купити.

Так само Ви чули, що пігменти виготовляють з тварин і рослин.

Однак, найчастіше вони використовуються для фарбування матеріалів, а не для зафарбовування фінішного шару.

Натуральні земляні пігменти:

Жовті: доступна різноманітність тонів. Варто дивитися на охру​​.

Червоні: дуже широкий вибір червоного пігменту є в оксиді заліза.

Блактитні: дуже обмежені

Зелені: найчастіше знаходяться в міді

Коричневий: дуже великий вибір пігментів


[/fusion_text][fusion_code]<a href="https://eco-bud.com/glinobeton-i-ego-primenenie-jminkef-bocrm.djvu" target="_self">
<img src="https://eco-bud.com/wp-content/uploads/2016/12/skachat-knigu.png" border="0" /></a>[/fusion_code][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]