[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_old_tabs tab1=”Солом’яні панелі” tab2=”Міжкімнатні простінки” tab3=”Перекриття та ферми даху”] [fusion_old_tab id=1]

Солом’яні панелі виробництва компанії “ЕкоБуд” – це каркас з натурального дерева, в який щільно запрессовуется солома.
Далі з окремих сооменних панелей просто скручується будинок.

Соломенные панели Экобуд Соломенные панели Экобуд

Солом’яна панель (стандартна) являють собою сильно запресовану солому в дерев’яному каркасі.

Ширина: 1,25 метра

Висота: 3 метра

Товщина: 40 см.

Будинок з таких панелей виходить не дорожчим за цегляний будинок, однак повну вартість солом’яних панелей і всі розміри солом’яних панелей Ви можете подивитись тут.

Комплекс послуг, що входять у вартість солом’яних панелей:

galka Проектування солом’яних панелей індивідуально під Ваш проект будинку.

galka Виготовлення солом’яних панелей.

galka Нагляд та консультації інженера в процесі монтажу будинку на ділянці.

Характеристики будинку з солом’яних панелей:


энергосеберагающ2Енергозберігаючий будинок
 Через товщину стін в 40см., вони практично не впускають в будинок холод і не випускають тепло. Таким чином, взимку Ви економите на опаленні, оскільки все тепло зберігається в межах Вашого будинку, в влітку – на кондиціонуванні приміщення.

logo2ekfecoЕкологічно чистий будівельний матеріал

Солом’яний панелі складаються з натурального каліброваного брусу та житньої соломи. При запресовуванні соломи не застосовується ніяких допоміжних матеріалів, тому Ви можете спокійно дихати на повні груди в своєму екобудинку.

eco-housenobgІндивидуальні розміри

Ми виробляємо стінові панелі будь-якого розміру, тому Ви маєте змогу побудувати будинок з солом’яних панелей під будь-який проект.

moneyЕкономія на кваліфікованих будівельниках

Монтаж будинку із солом’яних панелей потребує тільки вміння володіти шуруповертом. Оскільки ніяких додаткових навичок або знань цій технології не потрібно, з нею легко може впоратися пересічний ремонтник.

History_clock_time_clear_url_watch_hourglassШвидкий монтаж

Забудьте про довгобуди! Виробництво солом’яних панелей індивідуально по проекту займає близько місяця. На ділянці такий будинок збирається за кілька днів! І можна приступати до опоряджувальних робіт!

4_seasons_by_mamandil-d59jvlsМонтаж у будь-яку пору року

Оскільки будинок з солом’яних панелей скручується шурупами, його можна зібрати в будь-яку пору року. І вам не слід традиційно чекати весни або літа для початку будівельних робіт. Крім того, для даного будинку можливо використати фундамент на гвинтових палях, який так само монтується в будь-який час року.

house-or-apartmentНеповторний дизайн

У будинку із солом’яних панелей можна створити надзвичайний дизайн. Крім  стандартних матеріалів, цей будинок можна прикрасити глиною, виліпити з неї окремі декоративні елементи або навіть предмети інтер’єру! Обмеження існують лише у фантазії дизайнера.

8

Які матеріали використовуються

для виготовлення солом’яних панелей?

В солом’яних панелях “Екобуд” використовується тільки житня солома, оскільки вона дуже щільно запресовується та її не люблять гризуни.

Солома на виробництві пресується за допомогою гідравлічного пресу. Тому, можна не переживати, що з часом вона буде всідатись  – всідатися далі просто нікуди.

Для виготовлення дерев’яного каркасу використовуються дерева хвойних порід, оскільки в них містяться смоли, які є природними консервантами. Таким чином, Ваш екобудинок з кожним роком буде тільки міцнішати. Але за бажанням клієнта, для дерев’яного каркасу можна використовувати і дуб.

Дерев’яний каркас для солом’яних панелей виготовляється не з простих дощок. Для виготовлення каркасу використовується сухий брус, що проходить високоточну обробку з чотирьох сторін, після чого він стає ідеально рівним. У підсумку, при складанні будинку це забезпечує ідеальне стикування панелей міліметр до міліметру. Врешті решт, холоду з вулиці буде просто неможливо потрапити в дім.

Крім того, ми розробили здешевлені солом’яні панелі. Наприклад, солом’яні панелі для будівництва гаражу, господарського приміщення, панелі для літньої кухні і т.д. Для таких панелей використовується вялений брус, а обробку він проходить тільки з одного боку. Таким чином, панелі стають значно дешевшими, але в якості втрачають зовсім небагато.

Яка міцність будинку з соломи?

Оскільки солома запресовуєтся по максимуму, солом’яні стіни виходять досить твердими та міцними. Однак, на підтвердження своїх слів ми надаємо наочне відео міцності солом’яних панелей, де Ви можете самі в цьому переконатися.

А ось наша розвернута відповідь на питання, наскільки сильно запресована солома в солом’яних панелях:

Як бачите, технологія будівництва дійсно нова і сучасна. Тільки матеріалами вона схожа на стару добру глинобитку, але по своїй суті є зовсім іншою. Зручною, досконалою і без зайвого клопоту. Це європейська технологія будівництва екобудинку, престижного будинку, будинку з високою якістю і для статусних людей.

Приклади солом’яних будинків у світі:

haus_dalsant_05-300
Швейцарія, компанія Atelier
3-3
Англія, компанія Amazon Strawbale building
projekt_Einfamilienhaus_mit_Praxis_in_Zwettl_3017
Литва, компанія Ecococon
barker4_512
США, компанія The Iron Straw Group

Міжкімнатні перегородки – це каркасні перегородки, які надалі заповнюються утеплюючим матеріалом.

getImage (33)  24

Міжкімнатні перегородки можна зробити каркасні або з саманової цегли. Якщо екологічність для Вас не грає великої ролі , перегородки можна побудувати з цегли , побудувати з піноблоку або газоблоку, або взагалі побудувати будинки без внутрішніх стін.

Крім того, Ви можете обшити перегородки OSB- плитою, деревостружковою, гіпсокартоном, гіпсоволокнистою або магнезитовою плитою.

Міжкімнатні перегородки виготовляються індивідуально за Вашим проектом .

Розрахунок всіх навантажень проходить на ліцензійному програмному забезпеченні.

 

Міжповерхові перекриття

Міжповерхові перекриття з дерева – прекрасна альтернатива традиційним балкам із сталі та залізобетону. Вони відрізняються екологічністю, відмінними теплоефективними властивостями і поліпшеними технічними характеристиками.

Наша компанія представляє перекриття двох типів: решітчаті балки та двотаврові балки.

857985_678717778827924_407953047_o IMAG0220

Ферми даху

Дерев’яні ферми дахів пропонуються двох типів: решітчаті та з двотаврових балок.

Дерев’яні ферми для даху – це дуже легкий, екологічний і досить міцний будівельний матеріал.

33 DSC07810

Переваги дерев’яних перекриттів та ферм даху:

зеленая галочка1Економічність. Економія коштів на доставці бетону, додаткових робітниках, не потрібний пристрій опалубки і т.д.
зеленая галочка1Екологічність. Перекриття з дерева завжди  сприятливі для людей і навколишнього середовища.
зеленая галочка1Легкість монтажу. Дерев’яні балки перекриття не потребують спеціальної техніки при монтажі.
зеленая галочка1Теплоізоляція. Дерево, на відміну від металу, володіє прекрасними теплоізоляційними характеристиками.