Глобальна ціль будівників еко-будинків

michael-reynoldsКажуть, щоб зробити житло, потрібні руки, але тільки серце може зробити будинок. Дизайнер і архітектор Рик Ранштейн за 30 з гаком років у цьому бізнесі і помітив, як багато ми вкладаємо серця в наш еко-будинок. Від сімейних фоток на стінах до улюблених квітів, видних по всьому будинку. Наші еко-будинки – це наші притулки. Вони відображають наші життя. Вони як наші сліди на землі. На щастя, ці сліди не обов’язково повинні бути брудними і не обов’язково вимагають, щоб їх рано чи пізно змітали.


[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_title size=”2″]Використання нетоксичних фарб[/fusion_title]

Зазвичай, побутові фарби містять тисячі хімікатів та сотні токсинів, частина яких викликає ракові захворювання. До найбільш шкідливих належать, зокрема, летючі органічні сполуки. Сьогодні фарби з низьким вмістом ЛОС або зовсім без них широко доступні, їх випускає більшість виробників. Також, натуральні барвники даровані нам самою природою і гріх ними не скористатися.earthship-montage
[fusion_title size=”1 to 6″]Вторинне дерево.[/fusion_title]

Сьогодні у нас є можливість використовувати дерево, без вирубки лісів, так зване «вторинне». Також, можна використовувати як будматеріали відходи пробки з виноробства.

[fusion_title size=”2″]Дерева-захисники.[/fusion_title]

Якщо ви будуєте будинок з нуля, ви можете поставити його під кронами дерев, що може скоротити витрати енергії на кондиціювання та гроші на цю енергію.

[fusion_title size=”2″]Природнє кондиціонування.[/fusion_title]

earthship


Вікна, що відкриваються під кутом, як горищні двері, з можливістю мікропровітрювання, роблять кондиціювання взагалі непотрібним.

[fusion_title size=”2″]Точний розрахунок.[/fusion_title]

img_23361

Рівно стільки кімнат та інших приміщень у будинку, скільки потрібно – теж вірний шлях, який робить ваш слід на землі чистіше. Ви не будете витрачати матеріали і енергію понад своїх потреб.

[fusion_title size=”2″]Основа.[/fusion_title]

Екологічним може бути навіть фундамент, якщо замість гігантського кратера в земної поверхні зробити грати менших отворів для паль, яких буде достатньо для підтримки невеликого, легкого і невисокого будинку.

Цей еко-будинок, це дітище, було побудовано архітектором Майком Рейнольдсом, засновником компанії “Earthship Biotecture”. Розроблений цей будинок, як тип пасивного сонячного будинку і зроблений в основному з натуральних матеріалів, таких як земля в поєднанні з переробленими матеріалами з шин, пляшок і банок.

michael-reynolds_earthship-biotecture003

visitor-center


Місія компанії полягає у розвитку нашої планети, як люди будуть жити на цій планеті, створивши будинок, що з одного боку мінімізує негативний вплив на навколишнє середовище, а з іншого покращує наші зв’язки з Землею та її ресурсами. Таким чином людина може внести позитивні зміни у своє життя і зменшити свій внесок в глобальне потепління і руйнування нашої планети.

earth_ship3

Вони зводять до мінімуму залежність від комунальних послуг (води, електрики, газу) і викопного палива. Вони будуються з використанням перероблених матеріалів і наявних ресурсів на місцевому рівні, тому дизайн та будівництво компанії “Earthship” варіюється в залежності від місця розташування і клімату.

the-phoenix

 Основні особливості компанії “Earthship”:

  • енергетична незалежність за рахунок використання сонячної енергії та енергії вітру;
  • автономне опалення / охолодження у зв’язку з будівництвом та внутрішньою системою вентиляції;
  • інтегрована система для відновлення та управління водними ресурсами.

Earthship-Phoenix-600x399

Більше-всього проектів цієї компанії знаходиться в Північній і Центральній Америці, а в Європі всього лише кілька в Англії та Франції.

Earthship-Phoenix2-600x399

Джерело: http://axioma-estate.ru/index.php?newsid=1586

 

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Добавить комментарий