Книга: “50 помилок при будівництві будинку”

книга 58 ошибок при строительстве домаКоли в своєму житті Ви вперше з чимось стикаєтеся – Ви розгублені. Як правильно вчинити? До кого звернутися за порадою?

Так, сьогодні в інтернеті можна прочитати і вивчити інформацію на будь-яку тему. Але далеко не кожен має час і бажання перелопачувати форуми і сайти з масою відгуків та інформацією. Виникає необхідність отримання короткої, але потрібної інформації.

Будівництво власного будинку – це не купівля пральної машини, де в разі неякісної покупки можна буде купити нову. Будівництво власного будинку – справа більш відповідальна, так як будувати ще один будинок в якості невдачі навряд чи вийде.

Що Ви отримуєте в цій книзі?

Ця книга написана на основі аналізу великих масивів інформації на форумах, будівельних книгах і з історій людей.

Книга є не лише “книгою порад”, де прочитавши масу інформації, Ви так і не визначитеся, що ж треба зробити.

Як правильно вибрати ділянку, як вибрати архітектора, правильно зробити планування будинку.

Головні помилки при виборі будівельників, а так само деякі схеми, за якими будівельники можуть Вас обманювати!

Як не помилитися при виборі дахового покриття, електропроводки, меблів, дверей і вікон, а так само багато всього іншого!

58 инфографика

Ця книга являє собою практичне покрокове керівництво з конкретними завданнями, що треба зробити, щоб уникнути маси помилок, які допускають люди при будівництві будинку.

Слідуючи всім пунктам, Ви побачите, що будівництво власного будинку достатньо легкий процес, якщо знати моменти, на які треба звертати увагу!

 

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Добавить комментарий