Переваги стінових солом’яних панелей

Чому в наших солом’яних панелях 3 перемички? Чому ми використовуємо саме такий брус, який, до речі, обходиться дуже дорого?

Саме всі ці питання складають основу переваги солом’яних панелей.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_title size=”2″]Які переваги має екобудинок з солом’яних панелей?[/fusion_title]

dom

1 . Економія на опаленні. Стіни з соломи дозволяють істотно заощадити на опаленні будинку, тому, що теплопровідність соломи ( 0,050-0,065 ) в 4 рази нижче, ніж у дерева ( 0,18-0,23 ), і в 7 разів нижче, ніж у цегли ( 0 , 56-0,7 ) .

Стінова солом’яний панель товщиною в 40см по теплопровідності дорівнює 1,6 м. стіни з дерева та 2,8 м. стіни з цегли.

2. Відмінна звукоізоляція. Стіни з солом’яних панелей мають коефіцієнт шумопоглинання 0,9 ( при максимальному значенні 1 )

3. Висока пожежна безпека. Солома в панелях спресована настільки сильно, що в ній немає повітря, який потрібен для горіння.

4. Унікальність дизайну. У солом’яних будинках можна створити незвичайний екодизайн. Рельєфи з глини, глиняні підлоги, екопідлогу, меблі з соломи, меблі з натурального дерева – все це стає особливо актуальним в екологічному будинку, побудованому за новими технологіями.

5. Стіни « дихають». Будинок з соломи відмінно пропускає і випускає вологу, що виключає утворення конденсату. Стіни з соломи, оштукатурені глиною, мають коефіцієнт паропроникності не менше 0,03 .

6. Біопозитивність. На відміну від дерева, яке «вбивають» в самому розквіті сил, солома вже пройшла свій життєвий шлях, і тому такий матеріал не несе на собі енергії вбивства.

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_title size=”2″]Які переваги має технологія будівництва будинку з солом’яних панелей?[/fusion_title]

tehno

1 . Простота монтажу. Одна стінова солом’яний панель важить до 200 кг, що дозволяє її легко монтувати 4 робітниками.

2. Економія часу будівництва. Екодім з солом’яних панелей, бригадою з 5 чоловік збирається за 3 дні .

3. Міцність конструкції. У стінах ніколи не буде усадки соломи, тому що вона запресована потужним гідравлічним пресом під тиском 2000 кг/м2.

4. Не вимагає складної будівельної техніки. Монтаж солом’яних панелей виконується без залучення будівельної техніки.

5. Різноманітний фундамент. Легкість конструкції дозволяє застосовувати як традиційні фундаменти, так і фундамент на гвинтових палях.

6. Низькі трудовитрати. Не потрібно великих витрат фізичної сили. Монтаж будинку проводить бригада з 5 чоловік.

7. Простота у проведенні оздоблювальних робіт. Солома має високу адгезію : штукатурка дуже добре чіпляється до соломи. Таким чином, в будинку із солом’яних панелей можна використовувати будь-які види оздоблювальних робіт: від глиняної штукатурки до декоративних матеріалів.

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_youtube id=”Ty4sSonmtog” width=”600″ height=”350″/] [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Добавить комментарий