Чому в наших солом’яних панелях 3 перемички? Чому ми використовуємо саме такий брус, який, до речі, обходиться дуже дорого?
Саме всі ці питання складають основу переваги солом’яних панелей.
[fusion_builder_container hundred_percent=»yes» overflow=»visible»][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=»1_1″ background_position=»left top» background_color=»» border_size=»» border_color=»» border_style=»solid» spacing=»yes» background_image=»» background_repeat=»no-repeat» padding=»» margin_top=»0px» margin_bottom=»0px» class=»» id=»» animation_type=»» animation_speed=»0.3″ animation_direction=»left» hide_on_mobile=»no» center_content=»no» min_height=»none»][fusion_title size=»2″]Які переваги має екобудинок з солом’яних панелей?[/fusion_title]
1 . Економія на опаленні. Стіни з соломи дозволяють істотно заощадити на опаленні будинку, тому, що теплопровідність соломи ( 0,050-0,065 ) в 4 рази нижче, ніж у дерева ( 0,18-0,23 ), і в 7 разів нижче, ніж у цегли ( 0 , 56-0,7 ) .
Стінова солом’яний панель товщиною в 40см по теплопровідності дорівнює 1,6 м. стіни з дерева та 2,8 м. стіни з цегли.
2. Відмінна звукоізоляція. Стіни з солом’яних панелей мають коефіцієнт шумопоглинання 0,9 ( при максимальному значенні 1 )
3. Висока пожежна безпека. Солома в панелях спресована настільки сильно, що в ній немає повітря, який потрібен для горіння.
4. Унікальність дизайну. У солом’яних будинках можна створити незвичайний екодизайн. Рельєфи з глини, глиняні підлоги, екопідлогу, меблі з соломи, меблі з натурального дерева — все це стає особливо актуальним в екологічному будинку, побудованому за новими технологіями.
5. Стіни « дихають». Будинок з соломи відмінно пропускає і випускає вологу, що виключає утворення конденсату. Стіни з соломи, оштукатурені глиною, мають коефіцієнт паропроникності не менше 0,03 .
6. Біопозитивність. На відміну від дерева, яке «вбивають» в самому розквіті сил, солома вже пройшла свій життєвий шлях, і тому такий матеріал не несе на собі енергії вбивства.
[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=»1_1″ background_position=»left top» background_color=»» border_size=»» border_color=»» border_style=»solid» spacing=»yes» background_image=»» background_repeat=»no-repeat» padding=»» margin_top=»0px» margin_bottom=»0px» class=»» id=»» animation_type=»» animation_speed=»0.3″ animation_direction=»left» hide_on_mobile=»no» center_content=»no» min_height=»none»][fusion_title size=»2″]Які переваги має технологія будівництва будинку з солом’яних панелей?[/fusion_title]
1 . Простота монтажу. Одна стінова солом’яний панель важить до 200 кг, що дозволяє її легко монтувати 4 робітниками.
2. Економія часу будівництва. Екодім з солом’яних панелей, бригадою з 5 чоловік збирається за 3 дні .
3. Міцність конструкції. У стінах ніколи не буде усадки соломи, тому що вона запресована потужним гідравлічним пресом під тиском 2000 кг/м2.
4. Не вимагає складної будівельної техніки. Монтаж солом’яних панелей виконується без залучення будівельної техніки.
5. Різноманітний фундамент. Легкість конструкції дозволяє застосовувати як традиційні фундаменти, так і фундамент на гвинтових палях.
6. Низькі трудовитрати. Не потрібно великих витрат фізичної сили. Монтаж будинку проводить бригада з 5 чоловік.
7. Простота у проведенні оздоблювальних робіт. Солома має високу адгезію : штукатурка дуже добре чіпляється до соломи. Таким чином, в будинку із солом’яних панелей можна використовувати будь-які види оздоблювальних робіт: від глиняної штукатурки до декоративних матеріалів.
[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=»1_1″ background_position=»left top» background_color=»» border_size=»» border_color=»» border_style=»solid» spacing=»yes» background_image=»» background_repeat=»no-repeat» padding=»» margin_top=»0px» margin_bottom=»0px» class=»» id=»» animation_type=»» animation_speed=»0.3″ animation_direction=»left» hide_on_mobile=»no» center_content=»no» min_height=»none»][fusion_youtube id=»Ty4sSonmtog» width=»600″ height=»350″/] [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]