Сонячний водонагрівач своїми руками: інструкція

Сонячний водонагрівач своїми руками може зробити кожен!

Гаряча вода — це важливий фактор зручності та гігієни у щоденному житті. У всьому світі вода традиційно нагрівається населенням із застосуванням різних видів палива, яке, в свою чергу, обмежене і дорого коштує. Систематичне застосування даних видів палива сильно впливає на навколишнє середовище (наприклад, місцева вирубка лісу для отримання деревини) і на здоров’я (проблеми з диханням у жінок і дітей в зв’язку зі спалюванням небезпечного палива, наприклад пластикових відходів). Особливо це відноситься до сільських районів.

Сонячний водонагрівач своїми руками створити дуже просто. У цьому посібнику розповідається про те, як можна використовувати енергію сонця для нагрівання води у Вашому домашньому господарстві.

солнечный водонагреватель своими руками

Сонце світить завжди і для всіх. Сонячну енергію можна використовувати навіть в країнах з малою інсоляцією. Наприклад, в Німеччині багато людей вже встановило сонячні колектори, і навіть на півночі країни, де сонячне випромінювання не настільки сильне.

Сонячні водонагрівачі, їх так само називають сонячними колекторами, використовують енергію сонця для нагрівання води.

Вони працюють без джерела електроенергії. Сонячний колектор може використовуватися для душа, гарячого водопостачання на кухні і, в залежності від розміру, для обігріву будинку.

Відповідно, паливо та інші ресурси, які до цього часу використовувалися для нагріву води, можна заощадити.

Сонячні колектори широко застосовуються в країнах з високим сонячним випромінюванням і холодними зимами. Вони використовуються всюди, але особливо активно в сільських та гірських регіонах, де бувають перебої з енергопостачанням.

Існують різні типи сонячних водонагрівачів, але всі вони засновані на простому принципі: чорна поверхня поглинає сонячне тепло, потім це тепло передається воді. Найпростіші моделі можна спорудити з простих матеріалів, і не вимагають насосів або іншого електричного обладнання.

Ефективний сонячний колектор може використовуватися навіть у зимовий час, завдяки застосуванню незамерзаючої рідини — антифризу.

Для того, щоб завантажити або переглянути інструкцію, як створити сонячний водонагрівач своїми руками, тисніть на кнопку:

інструкція

Добавить комментарий