[fusion_builder_container hundred_percent=»yes» overflow=»visible»][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=»1_1″ background_position=»left top» background_color=»» border_size=»» border_color=»» border_style=»solid» spacing=»yes» background_image=»» background_repeat=»no-repeat» padding=»» margin_top=»0px» margin_bottom=»0px» class=»» id=»» animation_type=»» animation_speed=»0.3″ animation_direction=»left» hide_on_mobile=»no» center_content=»no» min_height=»none»][fusion_person name=»Володимир Інжир» picture=»https://eco-bud.com/wp-content/uploads/2014/02/208833_449404488425922_652919788_n.jpg» title=»Психолог, системний розтановник» facebook=»https://www.facebook.com/profile.php?id=100000691234528″ ]Я розглядав різні варіанти для житла, в якому хотілося жити. І якось не дуже моя увага зупинялася на синтетичних матеріалах, на цегляних будинках. Тому, що крім того, що будинок треба побудувати — його ще треба обслуговувати, утримувати …. І от якось в моє поле зору почали потрапляти будинки, в яких жили наші предки — саманні будинки. Останній мій погляд зупинився на солом’яних будинках.
Перша моя реакція була дуже недовірлива.
Перше, що спадало на думку — це казка про Нуф Нуфа .. якось з дитинства це закладувалось.
Друга частина занепокоєння стосувалась дрібних польових тварин, представниками яких є миша. Коли я став дізнаватися деталі, і як люди обходяться з цим питанням — то виявилося, що житня солома, з якої побудований цей будинок, має таку цікаву властивість, що миша в ньому не живе. Якось вона ігнорує цей продукт і відчуває себе в ньому не дуже комфортно.
З яких причин я зупинив погляд на солом’яному будинку ?
Тому, що він теплий взимку, а влітку він прохолодний. І в мене був такий досвід, коли ми були в Хмельницькому у Ігоря і зайшли в самановий будинок .. А це був травневий день, дуже жарко і будинок був ще не добудований .. Але коли ми зайшли в будинок, то було так прохолодно, що виникло відчуття, що працює кондиціонер. І це мене остаточно підкупило.
Тому більше інших варіантів я не шукав.
Після цього почав шукати можливості, хто би побудував такий будинок. І ось, звернувся до компанії » ЕкоБуд».
Такий будинок з солом’яних панелей досить швидко монтується, а потім штукатуриться .
Він не боїться гарячого (тому, що багато будинків бояться ), витримує прямо вплив вогню на себе, при чому паяльною лампою, спрямованою близько 30 хвилин.
Ну і з іншого боку, солом’яні будинки дихають. Тобто у них є свій мікроклімат певний і в таких будинках дуже легко жити.
Колись під Києвом ми з сином переночували в дерев’яному будинку, і я був в шаленому захваті від того, як дихається в дерев’яному будинку. І звичайно мені теж хотілося при виборі будинку щось натуральне і таке, як жили наші предки.
Якщо ми подивимося , то якими були наші предки? Вони були здоровими, не знали, що таке алергія і все інше. Тому я і вибрав для себе солом’яний будинок .
[/fusion_person]
[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=»1_1″ background_position=»left top» background_color=»» border_size=»» border_color=»» border_style=»solid» spacing=»yes» background_image=»» background_repeat=»no-repeat» padding=»» margin_top=»0px» margin_bottom=»0px» class=»» id=»» animation_type=»» animation_speed=»0.3″ animation_direction=»left» hide_on_mobile=»no» center_content=»no» min_height=»none»][fusion_youtube id=»uQi2gM8YBpA» width=»600″ height=»350″/] [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]