Відгук першого власника екобудинку з солом’яних панелей

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_person name=”Володимир Інжир” picture=”https://eco-bud.com/wp-content/uploads/2014/02/208833_449404488425922_652919788_n.jpg” title=”Психолог, системний розтановник” facebook=”https://www.facebook.com/profile.php?id=100000691234528″ ]Я розглядав різні варіанти для житла, в якому хотілося жити. І якось не дуже моя увага зупинялася на синтетичних матеріалах, на цегляних будинках. Тому, що крім того, що будинок треба побудувати – його ще треба обслуговувати, утримувати …. І от якось в моє поле зору почали потрапляти будинки, в яких жили наші предки – саманні будинки. Останній мій погляд зупинився на солом’яних будинках.

9

Перша моя реакція була дуже недовірлива.

Перше, що спадало на думку – це казка про Нуф Нуфа .. якось з дитинства це закладувалось.

Друга частина занепокоєння стосувалась дрібних польових тварин, представниками яких є миша. Коли я став дізнаватися деталі, і як люди обходяться з цим питанням – то виявилося, що житня солома, з якої побудований цей будинок, має таку цікаву властивість, що миша в ньому не живе. Якось вона ігнорує цей продукт і відчуває себе в ньому не дуже комфортно.

З яких причин я зупинив погляд на солом’яному будинку ?

Тому, що він теплий взимку, а влітку він прохолодний. І в мене був такий досвід, коли ми були в Хмельницькому у Ігоря і зайшли в самановий будинок .. А це був травневий день, дуже жарко і будинок був ще не добудований .. Але коли ми зайшли в будинок, то було так прохолодно, що виникло відчуття, що працює кондиціонер. І це мене остаточно підкупило.

Тому більше інших варіантів я не шукав.

Після цього почав шукати можливості, хто би побудував такий будинок. І ось, звернувся до компанії ” ЕкоБуд”.

Такий будинок з солом’яних панелей досить швидко монтується, а потім штукатуриться .

Він не боїться гарячого (тому, що багато будинків бояться ), витримує прямо вплив вогню на себе, при чому паяльною лампою, спрямованою близько 30 хвилин.

Ну і з іншого боку, солом’яні будинки дихають. Тобто у них є свій мікроклімат певний і в таких будинках дуже легко жити.

Колись під Києвом ми з сином переночували в дерев’яному будинку, і я був в шаленому захваті від того, як дихається в дерев’яному будинку. І звичайно мені теж хотілося при виборі будинку щось натуральне і таке, як жили наші предки.

Якщо ми подивимося , то якими були наші предки? Вони були здоровими, не знали, що таке алергія і все інше. Тому я і вибрав для себе солом’яний будинок .

[/fusion_person]

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_youtube id=”uQi2gM8YBpA” width=”600″ height=”350″/] [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Добавить комментарий