Голландія в польоті мрії

 голладніяСеред урбаністичних споруд північного району Лейдена (Нідерланди) пара будинків виглядає дещо несподівано. Авторство всіх цих еко-проектів належить команді архітекторів з “24H Architecture”. Вони вражають не тільки впровадженням енергозберігаючих технологій та раціональним використанням матеріалів (адже цим в Голландії вже особливо нікого не здивуєш).

голладнія

голладнія


Однак, разом з цим, в проектах з енергозберігаючими технологіями відчувається політ фантазії і свобода вираження своєї мрії. Їх характеризує нестандартний підхід до вирішення проблем щільної забудови міста і вибір найнесподіваніших варіантів обробки будівель.

голладнія

Давайте, розглянемо один з проектів цієї архітектурної студії. Будинки в цьому районі стоять дуже щільно, всі вони створені за принципом енергозберігаючих технологій, а вулиці цього району досить вузькі. Так званий «каньйон» всередині будинку був задуманий для того, щоб дати господарям якомога більше денного світла в настільки тісному сусідстві.

голладнія

Він орієнтований таким чином, що світло може доходити до самих нижніх поверхів. Область «каньйону» проходить крізь весь будинок і закінчується на сходинках. Його стіни ділять будинок на кімнати і ніяких інших стін в будинку більше немає.

голладнія


Десь у домі, перегородки прозорі і пропускають денне світло, а десь закриті (ванна та санвузли заховані за його стінами).

голладнія

За стилем фасад теж можна назвати відлунням теми «каньйону». Ділянка на фасаді позначена сталевим покриттям, тоді як більша частина фасаду оброблена деревом.

голладнія

голладнія

голладнія

голладнія

голладнія

голладнія


голладнія

голладнія

голладнія

голладнія

голладніяголладніяголладнія Источник: http://www.dama.pp.ua/dom/zashhishhaem-svoyu-krepost-dom-vo-vremya-otpuska/

 

Добавить комментарий