Сучасні бамбукові будинки

загруженноеСучасний мінімалістський дизайн будинку з бамбука це абсолютно інша концепція у створенні затишку для вас і вашої родини. Для тих з вас, хто має класичну душу, але хоче мати сучасне житло, можуть змішувати і поєднувати цих два моменти в сучасній концепції мінімалізму будинку з бамбука.
Якщо ви живете в тих місцях, де бамбукові гаї на кожному кроці, то використання бамбука в якості основи дому та будівельного матеріалу — це ваш обов’язок. Саме використання бамбука в якості основного будівельного матеріалу внутрішніх і зовнішніх робіт, в даний час забезпечать для вас свій власний стиль вашого будинку. І, звичайно ж він буде неповторним!

 0_cdbdf_f36ad339_XL

22345

Концепція мінімалізму будинку з бамбука буде тільки підкреслювати інтер’єр кімнати. Створюйте сучасний мінімалістський дизайн будинку з бамбука якомога простішим і підкреслюйте функціональні елементи інтер’єру.


a2f3881e9ccb8e7c84b488cebe30d948

Bambushaus-taopan

По всій планеті, зараз йде масова вирубка дерев. Деревина є скрізь. Всі ми знаємо, що це ні до чого доброго не приведе. Тому, нам потрібно шукати інші джерела натуральних будівельних матеріалів. Необхідно зберегти наші ліси на благо нас і майбутнього покоління. Ринку потрібний ще один варіант, який не поступається деревним матеріалам для будівництва будинків. Бамбук є екологічно безпечним матеріалом, і дає нам можливість скоротити виробництво деревини. Бамбук є природним вибором в якості альтернативного матеріалу для будівництва будинку. Бамбук давно рекламується як альтернативний матеріалу для більш дешевої продукції: він швидко росте, легко збирається, монтується, володіє хорошими показниками міцності і довговічності, він може застосовуватися в зонах підвищеної ймовірності землетрусів.

Green-Village-Bali

images   images (1)


Contoh Desain Rumah Bambu Minimalis

Будівлі, які створюються з бамбука виглядають приголомшливо. Планування будівлі робиться дуже ретельно і з пріоритетними елементами безпеки конструкції. Будівельні конструкції виготовляються з розумом, тобто з використанням матеріалів, доступних в природі але все ж з творчим підходом.

Modern-Bamboo-House-Design-20141

Modern-Bamboo-House-Design-20142

Проте, якщо ви використовуєте бамбук для будівництва будинків, то беріть до уваги правильну обробку цmjuj матеріалу. Наприклад, процес сушки бамбука дуже довгий. Також, бамбук не повинен перебувати в безпосередньому контакті з землею. Краще всього, в якості фундаменту, використовувати бетон.

Modern-Bamboo-House-Design-20143

Modern-Bamboo-House-Design-20144

Бамбук можна використовувати навіть у якості покрівельного матеріалу! Для цього існує певна технологія його розрізу на шматочки — бамбукову черепицю. Цей матеріал досить сильний, щоб витримати будь-які погодні умови. Крім того, що бамбук створює екзотичне враження, він ще сильний і міцний. Крім низької вартості, бамбук також є одним з типових індонезійських рослин і це справжнісінька трава, яка є порожнистої і сегментированной на стовбурі. За часом, це швидко зростаюча рослина тому, що має унікальне кореневище (наступного дня бамбук може рости вгору на 60 см, в залежності від кліматичних і грунтових умов).


Modern-Bamboo-House-Design-20145

Modern-Bamboo-House-Design-20146

За оцінками є 159 видів бамбука. Крім того, що бамбук використовується як відмінний будівельний матеріал, це ще й лікарський засіб, музичні інструменти, ремісничі і кулінарні речі. Бамбук є дуже хорошим матеріалом, який працює на навантаження, що розтягують, стиск, зсув і втрату стійкості.

Modern-Bamboo-House-Design-20147

pic_1389615424

The-Green-Village-3

 

Добавить комментарий