Теплові акумулятори

Теплові акумулятори — це добре ізольований великий накопичувальний бак (магазин) гарячої води, який є серцем опалення вашого будинку і головною системою гарячого водопостачання. Тепловий «магазин» (або буферна ємність), зберігає тепло.

Де використовуються теплові акумулятори?

Теплові акумулятори широко використовуються в сонячних системах (сонячні водонагрівачі), де тепло від сонячних батарей зберігається в великій водоймі, який потім надає вам гарячу воду в той час, коли сонця не видно на горизонті.

тепловые аккумуляторы

Ви також, можете нагріти ваш будинок, використовуючи тепло, збережене в тепловому аккумуляторі. Ви можете застосовувати радіатори або підлогу з підігрівом (підлога з підігрівом ідеально підходить для використання теплових акумуляторів через низький цикл температур).Це означає, що ви можете мати чудове опалення навіть тоді, коли в котлі й журнал не горить. 

Теплові аккумулятори дозволяють звязати різноманітні системи отоплення (в першу чергу він дозволяє звязатись з пічкою). Дров’яна піч є ідеальним компанйоном для сонячних теплових панелей, тому що влітку, коли ви й не думаєте про свою піч, панелі забезпечують вас гарячою водою і вам не потрібне опалення. Взимку пічка горить і забезпечує гарячою водою і опалює приміщення, а сонячні панелі вносять свій внесок за рахунок підвищення температури води на дні резервуару (приблизно до 30-40 градусів або близько того). Тобто, кожен учасник системи трохи допомагає іншому.

тепловые аккумуляторы

Звичайно, Ви можете підключити і все інше до вашого теплового акумулятору: плиту, котел на деревних гранулах, звичайний котел для резервного копіювання, електричний нагрівальний елемент (знову-таки, в якості резервного джерела тепла), земляний або повітряний тепловий насос і т.д . Теплові акумулятори є центральною точкою в системі вашого опалення та гарячого водопостачання: всі ваші джерела тепла підключаються до нього і все ваше опалення мінусі теж від нього.

Один з найбільших трюків теплового акумулятора є поліпшення і підтримання гарної стратифікації. Простіше кажучи ідея полягає в тому, щоб вода у верхній частині резервуара була гарячою, а вода в нижній частині бака прохолодною, з мінімальним перемішуванням між двома шарами, наскільки це можливо.

тепловые аккумуляторыДров’яна піч буде працювати краще, якщо не буде утрудненого спалювання — дерево любить хороший запас повітря в топці. Але завантажуючи свою піч важким спалюванням, будьте впевнені, що у вашому будинку стане занадто жарко. Інша перевага використання теплового акумулятора полягає в поєднанні його з відносно великим котлом печі, що дозволить вам мати пакетне нагрівання: ви заповнюєте піч і спалюєте дрова досить складно (відразу у великій кількості), а вона нагрівається або збирає тепло в тепловий «магазин» . Тепер у вас є гаряча вода, який можна користуватися по мірі необхідності. Звичайно, це може також дозволити вам використовувати великі печі, які дозволять використовувати довші колоди (менше часу витрачається на обробку і переміщення деревини) і дозволить спалювати дрова в печі рідше.

Теплові акумулятори ідеально підходять для використання в тандемі з газовими котлами: висока продуктивність, напівавтоматичні системи. Вони мають дуже великі топкові ємності і тому ви заряджаєте їх набагато менше, ніж традиційну котельню печі, а це означає, що у вас буде більше часу на відпочинок. Але, пам’ятайте, що вони повинні бути узгоджені з відповідного розміру тепловим акумулятором.

 

Добавить комментарий