Навіщо потрібен архітектор?

Навіщо потрібен архітектор? Хіба не можна намалювати план будинку самому? Ну, або, наприклад, найняти дизайнера, який і план будинку придумає, ще й розстановку меблів намалює …

В інтернеті повно інформації про те, як багато людей будують будинки без архітекторів. Малюють малюнок будинку від руки, потім виконроб дещо коригує і з кошторисником роблять щось схоже на проект. Тим більше, можна знайти багато тверджень, що такі будинки нічим не гірше за ті, які роблять архітектори.

 

Звичайно, скільки людей — стільки думок. І для кожного поняття прекрасного і «нормального» ​​своє.

Всіх замовників можна розділити на 2 категорії:

1. Ті, які просто хочуть побудувати будинок. Їм все одно, як він виглядає і що це буде. Аби стояв. Ось для такої категорії заміна архітектора виконробом може бути цілком виправдана. Тим більше, це буде дешевше.

2. Ті, які хочуть побудувати справжнє «родове гніздо», будинок для себе і для подальших поколінь. Задивлялися Ви на цікаві будинки, побудовані в котеджних селищах? Ті, які мають башти, багато цікавих конструктивних елементів, цікаву форму, або просто не схожі на інші? А згадайте старі будинки, побудовані архітекторами … Вони й досі становлять історичну цінність …

Інша справа, будинки, нашвидкоруч зібрані роботягами .. Якщо вони ще збереглися до сьогодні, то ніякого захвату вони точно не викликають.

До того ж, якщо Ви раптом захочете продати такий будинок, то чимале значення має його зовнішній вигляд. Якщо він буде цікавим, ціна будинку збільшитися у багато разів!

Але це тільки початок.

Що дає архітектор?

зачем нужен архитектор

Чомусь ні у кого не виникає бажання самому собі вирізати апендицит або навіть вирвати зуб, а ось будувати самим у нас можна запросто. Ніколи не замислювалися, чому на медиків та архітекторів вчать тільки на стаціонарі, при чому на рік довше, ніж всіх інших фахівців?

Мало хто розуміє, що архітектор проектує не тільки стіни та вікна. Хороший архітектор продумує спосіб життя вашої родини на багато років вперед, створює простір в якому вам і вашим близьким потрібно буде жити і від того як він це зробить залежить дуже багато чого.

 

Так, що перш, ніж замінювати архітектора виконробом, подумайте: що Ви хочете отримати в кінцевому підсумку? Що для Вас важливіше: добротний будинок або сам факт його наявності?

Чому не слід віддавати розробку будинку дизайнеру замість архитектора?

Дизайнери, як правило, роблять так, щоб було красиво. Але крім поняття краси є ще поняття ефективності та зручності. Нерідкі випадки, коли після дизайнерських проектів люди не могли перевести меблі зі старого будинку, тому, що вона просто не поміщалася. Або кімнати виходили абсолютно не функціональні. Чому так відбувається? Тому, що багато дизайнерів абсолютно не розбираються в технології будівництва.

Щоб цього всього уникнути, найкраще шукати архітектора-дизайнера в одній особі. Або таких дизайнерів, які постійно і в тісному контакті працюють з архітекторами. Тоді Ви зможете бути впевнені в своєму комфорті.

Подивісться на будинки, спроектовані архітекторами:

зачем нужен архитектор

зачем нужен архитектор

зачем нужен архитектор

зачем нужен архитектор

Та подивіться на дома, спроектовані самостійно:

Навіщо потрібен архітектор? Вирішуйте самі….

Добавить комментарий